Právě probíhá aktualizace a synchronizace databáze webu. Některé položky proto nejsou aktuálně dostupné. Děkujeme za pochopení.

Chrám Chmele a Piva

Žatec

  • Chrám Chmele a Piva je zábavný a poučný komplex sahající svými kořeny do bohaté tradice světoznámého chmelařského regionu. Atraktivní náplň prohlídky zaujme široké spektrum návštěvníků. Program je vhodný pro všechny věkové kategorie. Během návštěvy tohoto turistického centra se Vám odhalí nejedno tajemství pěstování chmele a vaření dobrého piva. Vystupte na Chmelový maják, najděte správnou cestu labyrintem, poodhalte roušku tajemství nad dávnou kulturou Homolupulů, inspirujte se unikátním chmelovým orlojem a najděte skutečný poklad.


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Konferenční prostory

100 míst + salónek 30 míst – Restaurace U Orloje (součást Chrámu Chmele a Piva)
Kompletní audiovizuální a prezentační technika.

Ostatní služby

Během prohlídky Chrámu Chmele a Piva uvidíte expozici v bývalém skladu chmele, kterou tvoří labyrint z chmelových žoků, erbovní síň, tajuplná pracovna alchymisty a chmelový poklad. Dále Vás čeká zastávka u Chmelového Orloje, kde se dozvíte jestli se dostanete do pivního pekla nebo ráje a mnoho dalšího, co jediný chmelový orloj v ČR ukazuje. Na závěr navštívíte Galerii Sladovnu s expozicí Sladovnictví, kde se dozvíte, jak se vyráběl slad jako surovina na výrobu piva. Celoročně můžete shlédnout Žatec a okolní krajinu z Chmelového majáku a v období duben – září zkusit i unikátní výtah s 3D projekcí.

Ubytování

Hotel Zlatý Lev – kapacita: 30 pokojů – www.zlaty-lev.cz
Hotel Černý Orel – kapacita: 25 pokojů – www.hotelzatec.cz
Hotel Zlatý Anděl – kapacita: 46 lůžek, 20 pokojů – www.hotelzlatyandel.cz

Kontakt

Chrám Chmele a Piva CZ, p.o.
náměstí Prokopa Velkého 1951, 438 01 Žatec

E-mail: info@chchp.cz
Tel.: +420 725 861 895
Web: www.chchp.cz


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ